jaguar
jaguar

Kontakt


Dane do płatności

Wpłaty za treningi

2001
70 1060 0076 0000 3300 0082 2635
2002
-
2003
67 1060 0076 0000 3300 0082 2592
2004
51 1060 0076 0000 3300 0082 2589
2005
14 1060 0076 0000 3300 0082 2576
2006
74 1060 0076 0000 3300 0082 2563
2007
37 1060 0076 0000 3300 0082 2550
2008
21 1060 0076 0000 3300 0082 2547
2009
81 1060 0076 0000 3300 0082 2534
2010
44 1060 0076 0000 3300 0082 2521

Zakup strojów piłkarskich oraz wpisowe

88 1060 0076 0000 3300 0082 2505

Obozy piłkarskie

26 1060 0076 0000 3300 0082 2651


Dane kontaktowe do trenerów

Jacek Paszulewicz
j.paszulewicz@jaguargdansk.pl
608 603 000
Dyrektor Akademii

Marek Szutowicz
m.szutowicz@jaguargdansk.pl
608 067 593
Koordynator Szkolenia

Krzysztof Słabik
k.slabik@jaguargdansk.pl
501 302 017
Trener Bramkarzy

Michał Anslik
m.anslik@jaguargdansk.pl
513 737 980
IV liga - trener

Adam Prusaczyk
a.prusaczyk@jaguargdansk.pl
783 920 128
2001 - trener

Michał Połomski
m.polomski@jaguargdansk.pl
668 492 785
2003 PN - trener

Paweł Staruszkiewicz
p.staruszkiewicz@jaguargdansk.pl
509 461 819
2003 PD - trener

Marcin Gumowski
m.gumowski@jaguargdansk.pl
531 437 450
2004 PD - trener

Janik Robert
509 461 819
2004 PN - trener

Tomasz Mazur
t.mazur@jaguargdansk.pl
506 116 356
2005 - trener

Piotr Formela
p.formela@jaguargdansk.pl
668 384 817
2006 PN - trener

Łukasz Sapielak
l.sapielak@jaguargdansk.pl
788 141 828
2006 PD - trener

Krzysztof Wilk
k.wilk@jaguargdansk.pl
504 941 113
2007 PN - trener

Adam Prusaczyk
a.prusaczyk@jaguargdansk.pl
783 920 128
2007 PD - trener

Cezary Dobrzelecki
c.dobrzelecki@jaguargdansk.pl
504 027 621
2008 PD - trener

Rafał Węsierski
r.wesierski@jaguargdansk.pl
501 211 005
2009 PN - trener

Mateusz Gmerek
m.gmerek@jaguargdansk.pl
503 382 195
2009 PD - trener

Oliwier Sidor
o.sidor@jaguargdansk.pl
784 884 981
2010 PN - trener

Marcin Gumowski
m.gumowski@jaguargdansk.pl
531 437 450
2010 PD - trener

Kamil Dziengielewicz
k.dziengielewicz@jaguargdansk.pl
513 737 980
2011 PD - trener

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko*

Adres email*

Telefon

Temat

Treść wiadomości