a_klasa_v2

Terminarz – A-klasa

Kolejka 1.

Zenit Łęczyce 0 : 2 Kaszuby Połchowo
Jaguar II Gdańsk 5 : 2 Sopocki Potok Kamionka
KP Sopot 5 : 1 Błyskawica Reda Rekowo
Zatoka 95 Puck 3 : 0 Bojano LZS
Celtic Reda 2 : 0 Wicher Wierzchucino
MKS II Władysławowo 5 : 2 KP Gdynia
Portowiec Gdańsk 5 : 2 Kaszubia Starzyno

Kolejka 2.

Sopocki Potok Kamionka 5 : 2 Celtic Reda
Kaszuby Połchowo 2 : 0 MKS II Władysławowo
Bojano LZS 4 : 1 Jaguar II Gdańsk
Błyskawica Reda Rekowo 5 : 1 KP Gdynia
KP Sopot 2 : 4 Zatoka 95 Puck
Kaszubia Starzyno 0 : 2 Zenit Łęczyce
Wicher Wierzchucino 3 : 1 Portowiec Gdańsk

Kolejka 3.

Zenit Łęczyce 1 : 1 Wicher Wierzchucino
Zatoka 95 Puck 4 : 2 Błyskawica Reda Rekowo
Celtic Reda 1 : 2 Bojano LZS
MKS II Władysławowo 3 : 2 Kaszubia Starzyno
Jaguar II Gdańsk 2 : 1 KP Sopot
KP Gdynia 0 : 1 Kaszuby Połchowo
Portowiec Gdańsk 1 : 3 Sopocki Potok Kamionka

Kolejka 4.

Sopocki Potok Kamionka 2 : 4 Zenit Łęczyce
Bojano LZS 2 : 0 Portowiec Gdańsk
Błyskawica Reda Rekowo 3 : 2 Kaszuby Połchowo
KP Sopot 3 : 1 Celtic Reda
Zatoka 95 Puck 3 : 1 Jaguar II Gdańsk
Wicher Wierzchucino 5 : 0 MKS II Władysławowo
Kaszubia Starzyno 0 : 1 KP Gdynia

Kolejka 5.

Kaszuby Połchowo 5 : 3 Kaszubia Starzyno
Zenit Łęczyce 2 : 1 Bojano LZS
Jaguar II Gdańsk 2 : 2 Błyskawica Reda Rekowo
Celtic Reda 2 : 2 Zatoka 95 Puck
MKS II Władysławowo 2 : 7 Sopocki Potok Kamionka
Portowiec Gdańsk 3 : 2 KP Sopot
KP Gdynia 2 : 0 Wicher Wierzchucino

Kolejka 6.

Sopocki Potok Kamionka 6 : 1 KP Gdynia
Błyskawica Reda Rekowo 6 : 2 Kaszubia Starzyno
Bojano LZS 3 : 0 MKS II Władysławowo
KP Sopot 4 : 0 Zenit Łęczyce
Wicher Wierzchucino 1 : 2 Kaszuby Połchowo
Jaguar II Gdańsk 5 : 2 Celtic Reda
Zatoka 95 Puck 0 : 1 Portowiec Gdańsk

Kolejka 7.

Kaszuby Połchowo 3 : 0 Sopocki Potok Kamionka
Celtic Reda 1 : 1 Błyskawica Reda Rekowo
Kaszubia Starzyno 0 : 1 Wicher Wierzchucino
Portowiec Gdańsk 2 : 0 Jaguar II Gdańsk
Zenit Łęczyce 2 : 1 Zatoka 95 Puck
MKS II Władysławowo 3 : 2 KP Sopot
KP Gdynia 1 : 1 Bojano LZS

Kolejka 8.

Sopocki Potok Kamionka 5 : 1 Kaszubia Starzyno
Bojano LZS 2 : 1 Kaszuby Połchowo
Jaguar II Gdańsk 0 : 2 Zenit Łęczyce
Celtic Reda 1 : 2 Portowiec Gdańsk
KP Sopot 1 : 2 KP Gdynia
Błyskawica Reda Rekowo 3 : 1 Wicher Wierzchucino
Zatoka 95 Puck 2 : 0 MKS II Władysławowo

Kolejka 9.

Kaszuby Połchowo 0 : 1 KP Sopot
Wicher Wierzchucino 3 : 2 Sopocki Potok Kamionka
Portowiec Gdańsk 0 : 2 Błyskawica Reda Rekowo
Zenit Łęczyce 3 : 2 Celtic Reda
Kaszubia Starzyno 3 : 1 Bojano LZS
MKS II Władysławowo 2 : 2 Jaguar II Gdańsk
KP Gdynia 0 : 0 Zatoka 95 Puck

Kolejka 10.

Błyskawica Reda Rekowo 1 : 2 Sopocki Potok Kamionka
Bojano LZS 6 : 1 Wicher Wierzchucino
Jaguar II Gdańsk 4 : 1 KP Gdynia
KP Sopot 6 : 1 Kaszubia Starzyno
Zatoka 95 Puck 0 : 2 Kaszuby Połchowo
Celtic Reda 3 : 1 MKS II Władysławowo
Portowiec Gdańsk 4 : 3 Zenit Łęczyce

Kolejka 11.

Kaszubia Starzyno 4 : 4 Zatoka 95 Puck
KP Gdynia 2 : 2 Celtic Reda
Wicher Wierzchucino 0 : 1 KP Sopot
Sopocki Potok Kamionka 3 : 0 Bojano LZS
MKS II Władysławowo 7 : 2 Portowiec Gdańsk
Kaszuby Połchowo 2 : 1 Jaguar II Gdańsk
Zenit Łęczyce 3 : 5 Błyskawica Reda Rekowo

Kolejka 12.

Jaguar II Gdańsk 4 : 5 Kaszubia Starzyno
Błyskawica Reda Rekowo 3 : 2 Bojano LZS
Celtic Reda 1 : 2 Kaszuby Połchowo
KP Sopot 0 : 2 Sopocki Potok Kamionka
Zatoka 95 Puck 2 : 2 Wicher Wierzchucino
Portowiec Gdańsk 2 : 2 KP Gdynia
Zenit Łęczyce 1 : 2 MKS II Władysławowo

Kolejka 13.

Sopocki Potok Kamionka 5 : 2 Zatoka 95 Puck
Bojano LZS 3 : 2 KP Sopot
Wicher Wierzchucino 1 : 0 Jaguar II Gdańsk
Kaszuby Połchowo 0 : 1 Portowiec Gdańsk
Kaszubia Starzyno 5 : 2 Celtic Reda
MKS II Władysławowo 1 : 1 Błyskawica Reda Rekowo
KP Gdynia 2 : 1 Zenit Łęczyce

Kolejka 14.

KP Gdynia 1 : 4 MKS II Władysławowo
Kaszubia Starzyno 0 : 7 Portowiec Gdańsk
Sopocki Potok Kamionka 1 : 1 Jaguar II Gdańsk
Kaszuby Połchowo 2 : 2 Zenit Łęczyce
Wicher Wierzchucino 0 : 4 Celtic Reda
Bojano LZS 3 : 2 Zatoka 95 Puck
Błyskawica Reda Rekowo 0 : 1 KP Sopot

Kolejka 15.

KP Gdynia 8 : 1 Błyskawica Reda Rekowo
Portowiec Gdańsk 5 : 2 Wicher Wierzchucino
Zenit Łęczyce 13 : 0 Kaszubia Starzyno
Celtic Reda 2 : 1 Sopocki Potok Kamionka
Zatoka 95 Puck 0 : 3 KP Sopot
MKS II Władysławowo 1 : 4 Kaszuby Połchowo
Jaguar II Gdańsk 0 : 2 Bojano LZS

Kolejka 16.

KP Sopot 3 : 1 Jaguar II Gdańsk
Błyskawica Reda Rekowo 0 : 5 Zatoka 95 Puck
Sopocki Potok Kamionka 4 : 2 Portowiec Gdańsk
Wicher Wierzchucino 1 : 4 Zenit Łęczyce
Kaszuby Połchowo 5 : 1 KP Gdynia
Kaszubia Starzyno 6 : 1 MKS II Władysławowo
Bojano LZS 1 : 1 Celtic Reda

Kolejka 17.

KP Gdynia 6 : 3 Kaszubia Starzyno
Zenit Łęczyce 1 : 3 Sopocki Potok Kamionka
Kaszuby Połchowo 4 : 2 Błyskawica Reda Rekowo
Portowiec Gdańsk 1 : 2 Bojano LZS
Celtic Reda 0 : 6 KP Sopot
Jaguar II Gdańsk 3 : 1 Zatoka 95 Puck
MKS II Władysławowo 7 : 0 Wicher Wierzchucino

Kolejka 18.

Błyskawica Reda Rekowo 0 : 1 Jaguar II Gdańsk
KP Sopot 4 : 0 Portowiec Gdańsk
Bojano LZS 3 : 0 Zenit Łęczyce
Sopocki Potok Kamionka 4 : 3 MKS II Władysławowo
Wicher Wierzchucino 1 : 1 KP Gdynia
Kaszubia Starzyno 0 : 3 Kaszuby Połchowo
Zatoka 95 Puck 1 : 2 Celtic Reda

Kolejka 19.

Zenit Łęczyce 3 : 1 KP Sopot
Portowiec Gdańsk 2 : 3 Zatoka 95 Puck
Kaszuby Połchowo 4 : 2 Wicher Wierzchucino
Celtic Reda 2 : 0 Jaguar II Gdańsk
Kaszubia Starzyno 2 : 2 Błyskawica Reda Rekowo
MKS II Władysławowo 2 : 5 Bojano LZS
KP Gdynia 0 : 4 Sopocki Potok Kamionka

Kolejka 20.

KP Sopot 0 : 2 MKS II Władysławowo
Jaguar II Gdańsk 2 : 4 Portowiec Gdańsk
Sopocki Potok Kamionka 2 : 5 Kaszuby Połchowo
Wicher Wierzchucino 4 : 2 Kaszubia Starzyno
Błyskawica Reda Rekowo 2 : 0 Celtic Reda
Zatoka 95 Puck 3 : 2 Zenit Łęczyce
Bojano LZS 1 : 0 KP Gdynia

Kolejka 21.

KP Gdynia 2 : 2 KP Sopot
Zenit Łęczyce 6 : 0 Jaguar II Gdańsk
Wicher Wierzchucino 0 : 0 Błyskawica Reda Rekowo
Portowiec Gdańsk 3 : 1 Celtic Reda
Kaszubia Starzyno ? : ? Sopocki Potok Kamionka
MKS II Władysławowo 1 : 4 Zatoka 95 Puck
Kaszuby Połchowo 0 : 0 Bojano LZS

Kolejka 22.

KP Sopot 1 : 2 Kaszuby Połchowo
Bojano LZS 4 : 4 Kaszubia Starzyno
Celtic Reda 2 : 3 Zenit Łęczyce
Błyskawica Reda Rekowo 1 : 2 Portowiec Gdańsk
Zatoka 95 Puck 6 : 0 KP Gdynia
Jaguar II Gdańsk 0 : 3 MKS II Władysławowo
Sopocki Potok Kamionka 3 : 0 Wicher Wierzchucino

Kolejka 23.

Sopocki Potok Kamionka 1 : 0 Błyskawica Reda Rekowo
Zenit Łęczyce 1 : 0 Portowiec Gdańsk
Wicher Wierzchucino 0 : 3 Bojano LZS
Kaszuby Połchowo 1 : 0 Zatoka 95 Puck
Kaszubia Starzyno 6 : 3 KP Sopot
MKS II Władysławowo 0 : 0 Celtic Reda
KP Gdynia 6 : 0 Jaguar II Gdańsk

Kolejka 24.

Bojano LZS ? : ? Sopocki Potok Kamionka
KP Sopot ? : ? Wicher Wierzchucino
Błyskawica Reda Rekowo ? : ? Zenit Łęczyce
Jaguar II Gdańsk ? : ? Kaszuby Połchowo
Celtic Reda ? : ? KP Gdynia
Zatoka 95 Puck ? : ? Kaszubia Starzyno
Portowiec Gdańsk ? : ? MKS II Władysławowo

Kolejka 25.

KP Gdynia ? : ? Portowiec Gdańsk
Bojano LZS ? : ? Błyskawica Reda Rekowo
Wicher Wierzchucino ? : ? Zatoka 95 Puck
Sopocki Potok Kamionka ? : ? KP Sopot
Kaszuby Połchowo ? : ? Celtic Reda
Kaszubia Starzyno ? : ? Jaguar II Gdańsk
MKS II Władysławowo ? : ? Zenit Łęczyce

Kolejka 26.

Zenit Łęczyce ? : ? KP Gdynia
Portowiec Gdańsk ? : ? Kaszuby Połchowo
Jaguar II Gdańsk ? : ? Wicher Wierzchucino
KP Sopot ? : ? Bojano LZS
Zatoka 95 Puck ? : ? Sopocki Potok Kamionka
Błyskawica Reda Rekowo ? : ? MKS II Władysławowo
Celtic Reda ? : ? Kaszubia Starzyno