jaguar
iv_liga_v2

Terminarz – IV-liga

Kolejka 1.

Cartusia Kartuzy 1 : 2 Powiśle Dzierzgoń
Grom Nowy Staw 2 : 0 Gedania Gdańsk
Sokół Wyczechy 0 : 1 Centrum Pelplin
KP Starogard Gdański 0 : 1 Kaszubia Kościerzyna
Stolem Gniewino 1 : 4 Arka II Gdynia SSA
Orkan Rumia MKS 2 : 2 Drutex-Bytovia II Bytów
Gryf Słupsk SA 4 : 1 GKS Kolbudy
Jaguar Gdańsk 2 : 0 Anioły Garczegorze
Wierzyca Pelplin 3 : 0 Rodło Kwidzyn

Kolejka 2.

GKS Kolbudy 0 : 0 Cartusia Kartuzy
Powiśle Dzierzgoń 2 : 0 Jaguar Gdańsk
Centrum Pelplin 3 : 0 Rodło Kwidzyn
Drutex-Bytovia II Bytów 1 : 1 Grom Nowy Staw
Gedania Gdańsk 0 : 4 KP Starogard Gdański
Sokół Wyczechy 1 : 3 Orkan Rumia MKS
Arka II Gdynia SSA 0 : 1 Gryf Słupsk SA
Kaszubia Kościerzyna 4 : 1 Stolem Gniewino
Anioły Garczegorze 0 : 2 Wierzyca Pelplin

Kolejka 3.

Wierzyca Pelplin 2 : 2 Powiśle Dzierzgoń
Jaguar Gdańsk 2 : 0 GKS Kolbudy
Rodło Kwidzyn 0 : 0 Anioły Garczegorze
Stolem Gniewino 2 : 3 Gedania Gdańsk
Orkan Rumia MKS 3 : 1 Centrum Pelplin
Gryf Słupsk SA 2 : 2 Kaszubia Kościerzyna
Grom Nowy Staw 6 : 2 Sokół Wyczechy
KP Starogard Gdański 3 : 1 Drutex-Bytovia II Bytów
Cartusia Kartuzy 0 : 7 Arka II Gdynia SSA

Kolejka 4.

Kaszubia Kościerzyna 6 : 3 Cartusia Kartuzy
Orkan Rumia MKS 3 : 1 Grom Nowy Staw
Sokół Wyczechy 1 : 3 KP Starogard Gdański
Powiśle Dzierzgoń 1 : 0 Rodło Kwidzyn
GKS Kolbudy 2 : 3 Wierzyca Pelplin
Drutex-Bytovia II Bytów 0 : 1 Stolem Gniewino
Arka II Gdynia SSA 1 : 4 Jaguar Gdańsk
Gedania Gdańsk 0 : 1 Gryf Słupsk SA
Centrum Pelplin 0 : 1 Anioły Garczegorze

Kolejka 5.

Jaguar Gdańsk 5 : 3 Kaszubia Kościerzyna
Stolem Gniewino 2 : 2 Sokół Wyczechy
Grom Nowy Staw 1 : 2 Centrum Pelplin
KP Starogard Gdański 1 : 1 Orkan Rumia MKS
Gryf Słupsk SA 0 : 1 Drutex-Bytovia II Bytów
Cartusia Kartuzy 0 : 2 Gedania Gdańsk
Wierzyca Pelplin 2 : 0 Arka II Gdynia SSA
Rodło Kwidzyn 0 : 0 GKS Kolbudy
Anioły Garczegorze 0 : 3 Powiśle Dzierzgoń

Kolejka 6.

Orkan Rumia MKS 0 : 0 Stolem Gniewino
Gedania Gdańsk 0 : 2 Jaguar Gdańsk
Sokół Wyczechy 2 : 2 Gryf Słupsk SA
GKS Kolbudy 3 : 1 Anioły Garczegorze
Grom Nowy Staw 1 : 2 KP Starogard Gdański
Centrum Pelplin 2 : 0 Powiśle Dzierzgoń
Kaszubia Kościerzyna 0 : 2 Wierzyca Pelplin
Arka II Gdynia SSA 3 : 0 Rodło Kwidzyn
Drutex-Bytovia II Bytów 0 : 2 Cartusia Kartuzy

Kolejka 7.

Jaguar Gdańsk 4 : 1 Drutex-Bytovia II Bytów
Rodło Kwidzyn 0 : 1 Kaszubia Kościerzyna
Anioły Garczegorze 1 : 2 Arka II Gdynia SSA
Wierzyca Pelplin 1 : 2 Gedania Gdańsk
KP Starogard Gdański 0 : 2 Centrum Pelplin
Stolem Gniewino 4 : 2 Grom Nowy Staw
Gryf Słupsk SA 0 : 1 Orkan Rumia MKS
Cartusia Kartuzy 4 : 6 Sokół Wyczechy
Powiśle Dzierzgoń 4 : 3 GKS Kolbudy

Kolejka 8.

Orkan Rumia MKS 2 : 1 Cartusia Kartuzy
KP Starogard Gdański 1 : 0 Stolem Gniewino
Gedania Gdańsk 5 : 0 Rodło Kwidzyn
Sokół Wyczechy 1 : 0 Jaguar Gdańsk
Centrum Pelplin 2 : 2 GKS Kolbudy
Kaszubia Kościerzyna 0 : 0 Anioły Garczegorze
Grom Nowy Staw 3 : 1 Gryf Słupsk SA
Arka II Gdynia SSA 4 : 0 Powiśle Dzierzgoń
Drutex-Bytovia II Bytów 0 : 4 Wierzyca Pelplin

Kolejka 9.

Rodło Kwidzyn 0 : 2 Drutex-Bytovia II Bytów
Gryf Słupsk SA 3 : 1 KP Starogard Gdański
GKS Kolbudy 1 : 4 Arka II Gdynia SSA
Powiśle Dzierzgoń 0 : 3 Kaszubia Kościerzyna
Wierzyca Pelplin 6 : 2 Sokół Wyczechy
Jaguar Gdańsk 1 : 1 Orkan Rumia MKS
Cartusia Kartuzy 1 : 4 Grom Nowy Staw
Stolem Gniewino 1 : 0 Centrum Pelplin
Anioły Garczegorze 2 : 4 Gedania Gdańsk

Kolejka 10.

Gedania Gdańsk 0 : 3 Powiśle Dzierzgoń
Kaszubia Kościerzyna 3 : 1 GKS Kolbudy
Centrum Pelplin 1 : 0 Arka II Gdynia SSA
Stolem Gniewino 2 : 0 Gryf Słupsk SA
KP Starogard Gdański 2 : 0 Cartusia Kartuzy
Grom Nowy Staw 2 : 1 Jaguar Gdańsk
Orkan Rumia MKS 2 : 3 Wierzyca Pelplin
Sokół Wyczechy 0 : 1 Rodło Kwidzyn
Drutex-Bytovia II Bytów 0 : 0 Anioły Garczegorze

Kolejka 11.

GKS Kolbudy 0 : 1 Gedania Gdańsk
Rodło Kwidzyn 2 : 1 Orkan Rumia MKS
Jaguar Gdańsk 2 : 2 KP Starogard Gdański
Gryf Słupsk SA 4 : 0 Centrum Pelplin
Cartusia Kartuzy 0 : 0 Stolem Gniewino
Wierzyca Pelplin 1 : 2 Grom Nowy Staw
Powiśle Dzierzgoń 1 : 1 Drutex-Bytovia II Bytów
Arka II Gdynia SSA 5 : 1 Kaszubia Kościerzyna
Anioły Garczegorze 3 : 2 Sokół Wyczechy

Kolejka 12.

Sokół Wyczechy 1 : 2 Powiśle Dzierzgoń
Orkan Rumia MKS 2 : 5 Anioły Garczegorze
Gedania Gdańsk 1 : 5 Arka II Gdynia SSA
Grom Nowy Staw 2 : 0 Rodło Kwidzyn
KP Starogard Gdański 1 : 5 Wierzyca Pelplin
Stolem Gniewino 2 : 1 Jaguar Gdańsk
Centrum Pelplin 2 : 1 Kaszubia Kościerzyna
Gryf Słupsk SA 2 : 1 Cartusia Kartuzy
Drutex-Bytovia II Bytów 1 : 3 GKS Kolbudy

Kolejka 13.

Jaguar Gdańsk 3 : 2 Gryf Słupsk SA
Rodło Kwidzyn 1 : 3 KP Starogard Gdański
Powiśle Dzierzgoń 1 : 3 Orkan Rumia MKS
GKS Kolbudy 4 : 2 Sokół Wyczechy
Wierzyca Pelplin 3 : 1 Stolem Gniewino
Kaszubia Kościerzyna 3 : 1 Gedania Gdańsk
Cartusia Kartuzy 0 : 0 Centrum Pelplin
Anioły Garczegorze 2 : 4 Grom Nowy Staw
Arka II Gdynia SSA 3 : 0 Drutex-Bytovia II Bytów

Kolejka 14.

Gryf Słupsk SA 1 : 2 Wierzyca Pelplin
Grom Nowy Staw 0 : 1 Powiśle Dzierzgoń
Sokół Wyczechy 0 : 5 Arka II Gdynia SSA
KP Starogard Gdański 1 : 1 Anioły Garczegorze
Stolem Gniewino 0 : 0 Rodło Kwidzyn
Cartusia Kartuzy 0 : 2 Jaguar Gdańsk
Centrum Pelplin 1 : 0 Gedania Gdańsk
Orkan Rumia MKS 0 : 2 GKS Kolbudy
Drutex-Bytovia II Bytów 6 : 0 Kaszubia Kościerzyna

Kolejka 15.

Wierzyca Pelplin 7 : 1 Cartusia Kartuzy
Gedania Gdańsk 0 : 0 Drutex-Bytovia II Bytów
Powiśle Dzierzgoń 2 : 0 KP Starogard Gdański
Jaguar Gdańsk 2 : 2 Centrum Pelplin
Kaszubia Kościerzyna 5 : 0 Sokół Wyczechy
Arka II Gdynia SSA 2 : 0 Orkan Rumia MKS
GKS Kolbudy 3 : 4 Grom Nowy Staw
Rodło Kwidzyn 1 : 1 Gryf Słupsk SA
Anioły Garczegorze 1 : 0 Stolem Gniewino

Kolejka 16.

Sokół Wyczechy 2 : 0 Gedania Gdańsk
Grom Nowy Staw 2 : 1 Arka II Gdynia SSA
Gryf Słupsk SA 2 : 0 Anioły Garczegorze
Stolem Gniewino 1 : 1 Powiśle Dzierzgoń
Jaguar Gdańsk 1 : 5 Wierzyca Pelplin
Cartusia Kartuzy 3 : 2 Rodło Kwidzyn
KP Starogard Gdański 2 : 1 GKS Kolbudy
Centrum Pelplin 5 : 0 Drutex-Bytovia II Bytów
Orkan Rumia MKS 1 : 2 Kaszubia Kościerzyna

Kolejka 17.

Kaszubia Kościerzyna 4 : 0 Grom Nowy Staw
Arka II Gdynia SSA 0 : 1 KP Starogard Gdański
Gedania Gdańsk 1 : 1 Orkan Rumia MKS
Drutex-Bytovia II Bytów 3 : 2 Sokół Wyczechy
Rodło Kwidzyn 1 : 0 Jaguar Gdańsk
Powiśle Dzierzgoń 2 : 1 Gryf Słupsk SA
GKS Kolbudy 0 : 1 Stolem Gniewino
Wierzyca Pelplin 1 : 1 Centrum Pelplin
Anioły Garczegorze 2 : 1 Cartusia Kartuzy

Kolejka 18.

Centrum Pelplin 5 : 0 Sokół Wyczechy
Drutex-Bytovia II Bytów 1 : 0 Orkan Rumia MKS
Gedania Gdańsk 0 : 2 Grom Nowy Staw
Kaszubia Kościerzyna 1 : 5 KP Starogard Gdański
Arka II Gdynia SSA 2 : 2 Stolem Gniewino
GKS Kolbudy 1 : 1 Gryf Słupsk SA
Powiśle Dzierzgoń 1 : 0 Cartusia Kartuzy
Anioły Garczegorze 1 : 3 Jaguar Gdańsk
Rodło Kwidzyn 0 : 3 Wierzyca Pelplin

Kolejka 19.

Rodło Kwidzyn 0 : 3 Centrum Pelplin
Wierzyca Pelplin 4 : 2 Anioły Garczegorze
Jaguar Gdańsk 0 : 0 Powiśle Dzierzgoń
Cartusia Kartuzy 2 : 4 GKS Kolbudy
Gryf Słupsk SA 1 : 2 Arka II Gdynia SSA
Stolem Gniewino 3 : 2 Kaszubia Kościerzyna
KP Starogard Gdański 4 : 4 Gedania Gdańsk
Grom Nowy Staw 2 : 1 Drutex-Bytovia II Bytów
Orkan Rumia MKS 4 : 2 Sokół Wyczechy

Kolejka 20.

Powiśle Dzierzgoń 1 : 4 Wierzyca Pelplin
GKS Kolbudy 1 : 1 Jaguar Gdańsk
Gedania Gdańsk 0 : 0 Stolem Gniewino
Sokół Wyczechy 1 : 3 Grom Nowy Staw
Centrum Pelplin 3 : 0 Orkan Rumia MKS
Kaszubia Kościerzyna 1 : 3 Gryf Słupsk SA
Arka II Gdynia SSA 0 : 2 Cartusia Kartuzy
Drutex-Bytovia II Bytów 2 : 4 KP Starogard Gdański
Rodło Kwidzyn 0 : 3 Centrum Pelplin

Kolejka 21.

Grom Nowy Staw 2 : 2 Orkan Rumia MKS
Stolem Gniewino 0 : 1 Drutex-Bytovia II Bytów
Gryf Słupsk SA 3 : 2 Gedania Gdańsk
Wierzyca Pelplin 3 : 0 GKS Kolbudy
Cartusia Kartuzy 0 : 2 Kaszubia Kościerzyna
Jaguar Gdańsk 1 : 0 Arka II Gdynia SSA
KP Starogard Gdański 4 : 0 Sokół Wyczechy
Anioły Garczegorze 1 : 2 Centrum Pelplin
Rodło Kwidzyn 0 : 3 Powiśle Dzierzgoń

Kolejka 22.

Kaszubia Kościerzyna 3 : 0 Jaguar Gdańsk
Centrum Pelplin 1 : 1 Grom Nowy Staw
Orkan Rumia MKS 0 : 2 KP Starogard Gdański
Sokół Wyczechy 2 : 4 Stolem Gniewino
Gedania Gdańsk 1 : 1 Cartusia Kartuzy
Powiśle Dzierzgoń 2 : 1 Anioły Garczegorze
Drutex-Bytovia II Bytów 1 : 4 Gryf Słupsk SA
Arka II Gdynia SSA 2 : 0 Wierzyca Pelplin
GKS Kolbudy 3 : 0 Rodło Kwidzyn

Kolejka 23.

Wierzyca Pelplin 1 : 0 Kaszubia Kościerzyna
Stolem Gniewino 3 : 0 Orkan Rumia MKS
Gryf Słupsk SA 6 : 2 Sokół Wyczechy
Jaguar Gdańsk 5 : 2 Gedania Gdańsk
Anioły Garczegorze 4 : 3 GKS Kolbudy
KP Starogard Gdański 2 : 1 Grom Nowy Staw
Cartusia Kartuzy 0 : 0 Drutex-Bytovia II Bytów
Powiśle Dzierzgoń 2 : 4 Centrum Pelplin
Rodło Kwidzyn 0 : 3 Arka II Gdynia SSA

Kolejka 24.

GKS Kolbudy 1 : 1 Powiśle Dzierzgoń
Gedania Gdańsk 0 : 0 Wierzyca Pelplin
Orkan Rumia MKS 2 : 1 Gryf Słupsk SA
Sokół Wyczechy 1 : 3 Cartusia Kartuzy
Grom Nowy Staw 1 : 0 Stolem Gniewino
Drutex-Bytovia II Bytów 0 : 2 Jaguar Gdańsk
Arka II Gdynia SSA 3 : 0 Anioły Garczegorze
Centrum Pelplin ? : ? KP Starogard Gdański
Kaszubia Kościerzyna 3 : 0 Rodło Kwidzyn

Kolejka 25.

Jaguar Gdańsk ? : ? Sokół Wyczechy
Wierzyca Pelplin 2 : 0 Drutex-Bytovia II Bytów
Cartusia Kartuzy 3 : 0 Orkan Rumia MKS
Stolem Gniewino 0 : 3 KP Starogard Gdański
Powiśle Dzierzgoń 1 : 1 Arka II Gdynia SSA
Gryf Słupsk SA 0 : 2 Grom Nowy Staw
GKS Kolbudy 2 : 1 Centrum Pelplin
Anioły Garczegorze 2 : 3 Kaszubia Kościerzyna
Rodło Kwidzyn 0 : 3 Gedania Gdańsk

Kolejka 26.

Gedania Gdańsk 3 : 0 Anioły Garczegorze
Grom Nowy Staw 2 : 3 Cartusia Kartuzy
Orkan Rumia MKS 1 : 1 Jaguar Gdańsk
Sokół Wyczechy 1 : 6 Wierzyca Pelplin
Kaszubia Kościerzyna 1 : 1 Powiśle Dzierzgoń
Arka II Gdynia SSA 0 : 1 GKS Kolbudy
Centrum Pelplin 2 : 1 Stolem Gniewino
KP Starogard Gdański 0 : 2 Gryf Słupsk SA
Drutex-Bytovia II Bytów 3 : 0 Rodło Kwidzyn

Kolejka 27.

Powiśle Dzierzgoń 3 : 0 Gedania Gdańsk
Cartusia Kartuzy 1 : 1 KP Starogard Gdański
Wierzyca Pelplin 5 : 1 Orkan Rumia MKS
Jaguar Gdańsk 1 : 7 Grom Nowy Staw
GKS Kolbudy 5 : 1 Kaszubia Kościerzyna
Anioły Garczegorze 1 : 0 Drutex-Bytovia II Bytów
Gryf Słupsk SA 0 : 1 Stolem Gniewino
Arka II Gdynia SSA 0 : 0 Centrum Pelplin
Rodło Kwidzyn 0 : 3 Sokół Wyczechy

Kolejka 28.

Sokół Wyczechy ? : ? Anioły Garczegorze
Centrum Pelplin ? : ? Gryf Słupsk SA
Kaszubia Kościerzyna ? : ? Arka II Gdynia SSA
Stolem Gniewino ? : ? Cartusia Kartuzy
KP Starogard Gdański ? : ? Jaguar Gdańsk
Gedania Gdańsk ? : ? GKS Kolbudy
Grom Nowy Staw ? : ? Wierzyca Pelplin
Drutex-Bytovia II Bytów ? : ? Powiśle Dzierzgoń
Orkan Rumia MKS ? : ? Rodło Kwidzyn

Kolejka 29.

Kaszubia Kościerzyna ? : ? Centrum Pelplin
Wierzyca Pelplin ? : ? KP Starogard Gdański
GKS Kolbudy ? : ? Drutex-Bytovia II Bytów
Jaguar Gdańsk ? : ? Stolem Gniewino
Anioły Garczegorze ? : ? Orkan Rumia MKS
Powiśle Dzierzgoń ? : ? Sokół Wyczechy
Cartusia Kartuzy ? : ? Gryf Słupsk SA
Arka II Gdynia SSA ? : ? Gedania Gdańsk
Rodło Kwidzyn ? : ? Grom Nowy Staw